Vegas Wesela Jordanów Śląski – wesele w stylu glamour

Za każdym razem kiedy mamy okazję fotografować i filmować na sali Vegas Wesela  mamy wrażenie, że ten obiekt niczym kameleon zmieniający kolor skóry, zmienia się wraz z kolejnymi parami, które decydują mieć wesele właśnie w tym obiekcie.

Nie inaczej było w czasie wesela Edyty i Marcina ale zacznijmy od początku.

Nasi bohaterowie to ludzie wymagający, którzy doskonale wiedzieli czego chcą. Bardzo lubimy pracować z parami, które mają swój pomysł na ten jeden z najpiękniejszych dni w swoim życiu i konsekwentnie te pomysły realizują. Z naszą parą mieliśmy się okazję spotkać i omówić wszystkie kwestie co bardzo nam pomogło wyobrazić sobie jak ten dzień może wyglądać. Zaczynając od przygotowań byliśmy oczarowani. Edyta w sukni od Agnieszki Światły wyglądała zjawiskowo, dodatki przepięknie podkreślały urodę naszej młodej.

Zdecydowaliśmy, że przygotowania będziemy uwieczniać w pokoju Edyty. Duża jasna przestrzeń z elementami surowej cegły i dużym lustrem były dla nas małym spełnieniem marzeń. Który fotograf i filmowiec nie cieszy się, kiedy może korzystać z miękkiego naturalnego światła. Bardzo lubimy też kiedy w przygotowaniach pary młodej biorą udział również członkowie rodziny, tym bardziej cieszyło nas kiedy mama Edyty pomagała córce przy ubieraniu. Domyślamy się, że dla każdej matki widok ukochanej córki w białej sukni musi być czymś wyjątkowym.

 

 

 

 

 

Film ślubny – Vegas Wesela Jordanów Śląski

Zawsze bardzo ciekawi nas jaka będzie reakcja pana młodego kiedy zobaczy swoją wybrankę po raz pierwszy. W czasie tego ślubu reakcja Marcina była taka jaka być powinna – pełna zachwytu i miłości. Nie musiał mówić nic zresztą możecie zobaczyć to sami w naszym filmie. Kiedy Edyta schodziła po schodach dosłownie cało się zauważyć u obecnych gości absolutny zachwyt tym co właśnie zobaczyli.

Bardzo urzekła nas też już sama ceremonia. Ksiądz udzielający ślubu to dobry znajomy naszej pary, fakt ten zaowocował pięknym i bardzo personalnym kazaniem, które z pewnością zostanie z nimi na bardzo długi czas. Pogoda w tym dniu jak to w życiu, raz obfituje w słońce a raz w deszcz. Majowa aura często raczy nas burzami i nie inaczej było i tym razem.

 

 

Energetyczny parkiet i wesele w stylu glamour w Vegas Wesela Jordanów Śląski

Znalezienie idealnego zespołu lub DJ graniczy z cudem. Dobra muzyka nie zawsze idzie z parą z dobrym prowadzącym i dobrym światłem dlatego wybór oprawy muzycznej na Wasz ślub to naprawdę ważna decyzja.  Na szczęście dla Was jakiś czas temu podaliśmy Wam TOP 5 najlepszych naszym zdaniem wykonawców muzycznych, którzy z pewnością sprawdzą się w każdej sytuacji – koniecznie sprawdźcie.

Edyta & Marcin zdecydowali się na wybór dużego składu grającego muzykę na żywo. Naszym zdaniem wybór zespołu Grajmofon to był strzał w dziesiątkę. Świetnie zgrany skład, mega energetyczne kawałki i co dla nas najważniejsze show jakie zaserwowali tego wieczoru artyści z tego zespołu pozwoliło nam uchwycić super kadry z samej zabawy. Największe wrażenie robiły na nas gitarowe i perkusyjne solówki. My bawiliśmy się przednie i sądzimy, że goście też no chyba, że tak dobrze udawali na parkiecie 😉

 

 

 

Sesja plenerowa Kopalnia Kaolinu

Na sesję plenerową nasi nowożeńcy zabrali nas ponad 200 km od domu. O kopalni Kaolinu słynącej z bajecznie białego piasku i turkusowej wody słyszeliśmy jedynie od znajomych. Słyszeć to jedno – zobaczyć to drugie. Pierwsze kroki i już byliśmy oczarowani. Surowy i nieco nieziemski klimat robił kolosalne wrażenie.

Trzeba przyznać, że nasza para była wyjątkowo dzielna i doskonale z nami współpracowała. Piękna pogoda, idealna temperatura, piękne słońce żal nie skorzystać. Dlatego film jak i zdjęcia z tego pleneru z pewnością możemy uznać za mega udane.

Cieszymy się, że Edyta i Marcin obdarzyli nas tak dużym zaufaniem i powierzyli uwiecznienie jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Mamy nadzieję, że jeszcze wrócimy zarówno do Ślężańskiego Centrum Wypoczynku oraz uda nam się namówić kolejną parę do ubrudzenia się nieco w piaskach Kopalni Kaolinu. A Wam jak się podoba materiał z tego ślubu?