FAQ – Pytania i odpowiedzi

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Masz pytania?

Co wpływa na wysokość ceny i czy w czasie ślubu wymagany jest nocleg?

Pakiety cenowe na naszej stronie to standardowe oferty dotyczące filmowania i fotografowania ślubu. Bardzo dużo czynników wpływa na wysokość ceny. Zmienia się przy dodatkowych zleceniach (ujęcia plenerowe, dron itd.), ewentualnych modyfikacjach i wszelkich, można powiedzieć, odstępstwach. Ogólnie cena zdjęć i filmu ze ślubu to składowa doświadczenia, zaangażowania, umiejętności oraz czasu, jaki spędzamy zarówno na Waszym ślubie i weselu, jak i na oprawie całego materiału i postprodukcji. Nie bez znaczenia jest również sprzęt – wymagamy od niego najwyższej jakości, bo i taką jakość chcemy Wam oferować, dlatego na bieżąco inwestujemy w rozwój technologiczny. 

W czasie ślubów oddalonych powyżej 150 km od siedziby firmy prosimy o uwzględnienie nas przy rezerwacji miejsc noclegowych. Jeśli nie macie takich możliwości – do ceny usługi doliczamy koszt noclegu, który znajdzie się najbliższej miejsca pracy. 

Nie ukrywamy żadnych kosztów – o wszystkich informujemy wcześniej i pozostawiamy do akceptacji. Dzięki temu my mamy pewność, że możemy swobodnie wykonywać swoją pracę, a Wy nie musicie się obawiać, że zapłacicie więcej, niż planowaliście. 

Kamerzysta i fotograf - Jak mogę zarezerwować termin?

Rezerwacja terminu u fotografa i kamerzysty ślubnego odbywa się poprzez podpisanie umowy i wpłatę zadatku. Wszelkie ustalenia z naszego spotkania bądź korespondencji e-mail są zawierane w umowie. Warto wiedzieć, że złożenie zapytania nie jest równoznaczne z rezerwacją terminu ślubu – musimy mieć jasne ustalenia. Jedno jest pewne – zawsze staramy się znaleźć idealne rozwiązanie!

Czy mamy wpływ na muzykę, montaż i ogólny kształt naszego filmu?

Oczywiście, w końcu to WASZ dzień! Na etapie rozmów staramy się już określić szkielet przyszłego filmu i wspólnie go omawiamy. Dodatkowo chętnie skłaniamy się ku sugestiom Par Młodych i dopracowujemy projekt, by ostatecznie podarować Wam najpiękniejsze zdjęcia i film ze ślubu. Głęboko wierzymy, że film ślubny, podobnie jak inne gałęzie twórczego rzemiosła, można wynieść do rangi sztuki, dlatego też szanujemy prawa autorskie innych twórców. W kwestii muzyki korzystamy wyłącznie z legalnych źródeł, dlatego też w naszych filmach nie znajdziecie hitów z list przebojów –  możecie liczyć na mniej znanych, ale naprawdę świetnych artystów. Chętnie poznamy także Wasze wizje fotografii ślubnej. Lubicie zbliżenia? Makro? Mikro? Efekty specjalne? Chcemy wiedzieć wszystko, by i wszystko, co najlepsze, Wam podarować!

Czy jest możliwość skorzystania tylko z usługi filmowania ślubnego lub tylko fotografii ślubnej?

Od sezonu ślubnego 2019 pracujemy wyłącznie w pakiecie film+foto. Z doświadczenia wiemy, że jest to idealne połączenie – zdjęcia ślubne doskonale uzupełniają to, co ulotne na filmie, z kolei film ze ślubu rozwija historie zawarte na zdjęciach. Nie rozdzielamy więc naszej działalności. Stanowimy naprawdę zgrany duet, doskonale się rozumiemy i nie przeszkadzamy sobie wzajemnie. O zaletach wspólnej pracy chętnie opowiemy na spotkaniu i przekonamy Was, że kamerzysta i fotograf ślubny to idealny sposób na stworzenie najlepszej pamiątki. 

Nie mamy żadnego doświadczenia przed kamerą. Czy powinniśmy się jakoś przygotować do filmu ślubnego?

Nam wystarczy, jeśli po prostu będziecie sobą – to przynosi najpiękniejsze efekty! Staramy się pracować bardzo dyskretnie, by nie krępować zarówno Was, jak i gości, a zarazem wychwytywać to, co najlepsze – Wasze emocje, gesty, radość i wzruszenie. Nie musicie się stresować czy obawiać „kamery na twarzy”. Nie bójcie się łez, wybuchów radości, drobnych potknięć czy też perfekcji. Po prostu przygotowujcie się na swój wymarzony, cudowny dzień, a my będziemy w nim z Wami, wtopimy się w tłum i stworzymy film ze ślubu o wyjątkowo pięknej fabule.

Napisz do nas używając poniższego formularza: