FAQ – Pytania i odpowiedzi

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Masz pytania?

Co wpływa na wysokość ceny i czy w czasie ślubu wymagany jest nocleg?

Pakiety cenowe na stronie to standardowe oferty dotyczące filmowania i fotografowania ślubu. Bardzo dużo czynników wpływa na wysokość ceny. Zmienia się przy dodatkowych zleceniach (ujęcia plenerowe, dron itd.) Na cenę wpływa przede wszystkim nasza praca w dniu ślubu oraz w trakcie długich wieczorów przy postprodukcji. Ponadto na cenę wpływa sprzęt jaki używamy i prowadzenie firmy. W czasie ślubów oddalonych powyżej 150 km od siedziby firmy prosimy o uwzględnienie nas przy rezerwacji miejsc noclegowych, jeśli nie macie takich możliwości – do ceny usługi doliczamy koszt noclegu.

Jak mogę zarezerwować termin?

Rezerwacja terminu odbywa się poprzez podpisanie umowy i wpłatę zadatku. Wszelkie ustalenia ze spotkania bądź korespondencji e-mail są zawierane w umowie. Złożenie zapytania nie jest równoznaczne z rezerwacją terminu ślubu.

Czy mamy wpływ na muzykę, montaż i ogólny kształt naszego filmu?

Oczywiście, na etapie rozmów staramy się już określić szkielet przyszłego filmu. Dodatkowo chętnie skłaniamy się ku sugestiom Par Młodych i dopracowujemy projekt by ostatecznie dać finalnie materiał najwyższej klasy. Głęboko wierzymy, że film ślubny podobnie jak inne gałęzie twórczego rzemiosła można wynieść do rangi sztuki dlatego też szanujemy prawa autorskie innych twórców. W kwestii muzyki korzystamy wyłącznie z legalnych źródeł dlatego też, w naszych filmach nie znajdziecie hitów z list przebojów, ale możecie liczyć na mniej znanych lecz naprawdę świetnych artystów.

Czy jest możliwość skorzystania tylko z usługi filmowania lub tylko fotografowania?

Od sezonu ślubnego 2019 pracujemy wyłącznie w pakiecie film+foto. Nie ma możliwości rozdzielenia nas. W parze doskonale się zgrywamy i nie przeszkadzamy sobie wzajemnie. O zaletach wspólnej pracy chętnie opowiemy na spotkaniu.

Masz inne pytanie?

Napisz do nas używając poniższego formularza: