O nas

_

Kim jesteśmy?

Oto my – Marta i Marcin. Tworzymy zgrany duet zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym, co przekłada się na nasze zaangażowanie i radość ze wspólnej pracy. Doskonale rozumiemy Wasze potrzeby – niedawno sami się pobraliśmy i organizowaliśmy nasze wesele, dlatego z taką pasją podchodzimy do współpracy z Wami. Tworzenie fotografii i reportaży ślubnych to dla nas trochę tak, jakbyśmy realizowali własne marzenia o wyjątkowym dniu. Z tego musi wyjść coś pięknego!

Dzięki temu, że pracujemy wspólnie, możemy przekazać dwa punkty widzenia: spojrzenie kobiety i mężczyzny. Są odmienne, o innej ekspresji, innych sposobach wyrazu. To dwa światy, które jednak łączy jeden wspólny cel i, co najważniejsze, miłość. To pozwala nam w pełni oddać emocje, jakie towarzyszą zaślubinom, całą magię chwili i euforię, żeby tworzyć dla Was wyjątkowy obraz Waszej wspaniałej historii. Czy to zdjęcia ślubne, czy film ze ślubu – wszystkie skrywają w sobie magię!

Na poprzednich zakładkach mieliście okazję zobaczyć nasze zdjęcia i filmy ślubne, które tworzymy z wielką przyjemnością. Jeśli jesteście ciekawi, kto stoi po drugiej stronie aparatu, chętnie spotkamy się z Wami przy kawie, żeby poznać Was bliżej, wysłuchać historii Waszego szczęścia i dowiedzieć się, jak najlepiej możemy wyreżyserować Wasz wymarzony dzień. 

Nasze nagrody

_

Fotografia

Zdjęcia towarzyszą mi od kiedy pamiętam. Uwielbiam w nich to, że jak nic innego potrafią zatrzymać momenty, migawki z życia, z całym ich ładunkiem emocjonalnym. Od zawsze też lubiłam obserwować ludzi, ich wzajemne relacje, reakcje, ekspresje. Zamiłowanie przerodziło się w pasję, pasja w doświadczanie, a ono w zawód. Jestem fotografem ślubnym i teraz zaklinam chwile dla innych, by pozostawić dla nich najpiękniejsze fragmenty z życia na wieczną pamiątkę. Za pomocą zdjęć opowiedziałam już niejedną historię. Niektóre zostały uwiecznione, inne właśnie podczas zdjęć zaczęły się pisać na nowo. Każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Każda jest piękna

Na czym skupiam się podczas fotografii ślubnej? Zawsze szukam zarówno subtelnych, jak i wyrazistych emocji, momentów, w których człowiek jest najprawdziwszy, zjawiskowego światła, które je podkreśli oraz, co najważniejsze – historii, ze wszystkimi jej detalami, jakie przekazujecie. Stawiam na ponadczasową fotografię ślubną pełną naturalności, koloru i emocji, ponieważ wierzę, że tylko dzięki temu przetrwa lata i będzie cieszyć Was tak samo, jak na początku. Śluby to moja bajka, po prostu je uwielbiam! Każdy jest dla mnie inny, każdy jest magiczny i… tak jakby troszkę mój, jak moje spełnione marzenie. Uwielbiam wychwytywać Wasze pełne miłości spojrzenia, chwile nabierania oddechu, wzruszenie, radość widoczną w każdym geście. Czasem zdjęcia ze ślubu są pozowane, czasem zupełnie spontaniczne, ale zawsze stanowią wspaniałą pamiątkę, która dostarcza mnóstwa emocji.  

Kocham swoją pracę. Kocham ludzi, ich ekspresje i historie. A to, że mogę uwieczniać najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych, daje mi mnóstwo szczęścia i satysfakcji. Przy wzajemnym porozumieniu, zaufaniu i otwartości stworzę dla Was wyjątkową fotograficzną relację ze ślubu, do której z pewnością nie raz będziecie wracać ze wzruszeniem i przyjemnością. 

_

Film Ślubny

Z czego powinien składać się dobry film? Dla mnie to bohaterowie, piękne światło i dobrze dobrana muzyka. A fabuła? To historia Waszej miłości, którą piszecie z każdą wspólną chwilą. Lubię minimalizm, intymność, prostotę i kameralność, bo wiem, że liczą się tylko emocje – Wasze spojrzenia, uśmiechy, reakcje. Dlatego właśnie tworzę filmy ze ślubów.

Swoje projekty buduję na fundamencie znaczących i magicznych niedopowiedzeń, uroczych gestów, detali i symboli, które kreują wokół Was niezwykłą aurę. Do stworzenia idealnego filmu ślubnego nie potrzebuję długiego skryptu, walizki rekwizytów, reżyserskiego fotela. Wystarczy mi aparat i… po prostu Wy. Staram się nie ingerować w przebieg starzeń, stawiając na naturalność, na wychwytywanie tego, co ulotne, ale jakże ważne! Nie ma lepszego połączenia niż radość, miłość, spontaniczność. 

Tworząc dla Was materiał filmowy ze ślubu i wesela, realizuję zarazem swoje dziecięce marzenia. Zawsze chciałem być operatorem kamery! Nie zliczę, ile filmów, które rozbudziły moją miłość do kina, obejrzałem na kasetach VHS. Uwielbiam też literaturę, która jak nic innego uwalnia wyobraźnię. Dlatego wybrałem dla siebie idealny zawód – kamerzysty ślubnego, czyli połączenie tych dwóch sztuk. W Was widzę bohaterów jak z najpiękniejszej opowieści, a sprzęt, na którym pracuję i umiejętności, które posiadam, pozwalają zaadaptować Waszą historię na potrzeby wyjątkowego filmu. Tylko Wy, Wasze uczucia i Wasze emocje. Trudno o lepszy scenariusz!

Dla nas najważniejsi są ludzie. To z nimi i dla nich pracujemy, to oni są podstawą i motywacją każdego naszego działania. Naszą rolą jest wyłącznie chwytanie momentów – na stałe, w postaci zdjęć lub też ich dynamiki na filmach. Zawsze pozostajemy otwarci i gotowi nie tylko do pracy, ale i do pomocy – służymy radą, uspokajamy, wspieramy, zawsze pozostajemy do dyspozycji tych, którzy nam zaufali. Wierzymy, że wspólnie z Wami możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, najpiękniejszy filmowy i fotograficzny reportaż ślubny.