Ślub w stylu boho – Agro Pustelnik

Niby środek zimy, a jednak było naprawdę gorąco! Wszystko przez Nich – Patrycję i Mariusza, parę pełną pasji i namiętności, która wytworzyła wokół siebie wyjątkową energię. Ich zimowy ślub, w cudownym plenerze, był po prostu niesamowity, a zdjęcia ślubne i video ze ślubu, które dla Nich stworzyliśmy, są naszą kolejną perełką. Wszystko to działo się przy okazji genialnego wydarzenia jakim były warsztaty noWedding 

Ślub w stylu boho – naturalnie i romantycznie

Śluby w rustykalnym stylu cieszą się w ostatnim czasie sporą popularnością. Patrycja i Mariusz od początku doskonale wiedzieli, czego chcieli –  właśnie ślubu w stylu boho w okolicach Wrocławia, podczas którego prym będą wiodły emocje, naturalność, żywiołowość, przyroda. Dlatego też, mimo mroźnej aury, zdecydowali się na ślub w plenerze. Zimą, kiedy przyroda jeszcze śpi, Oni stanowili dla niej doskonały kontrast – pobudzeni wspólnym uczuciem, pełni energii, byli niczym dwa promienie gorącego słońca. Ich ślub boho był niezwykłą uroczystością! Dla nas z kolei praca z tą niezwykłą parą była wyjątkową przygodą. 

Patrycja i Mariusz wykazali się wyjątkową kreatywnością i… odwagą. Zdjęcia i film ze ślubu są przepełnione romantyzmem i namiętnością, ale i wyjątkową swobodą. Jest i nutka erotyzmu, bardzo subtelnego, magnetycznego i doskonałego w swoim pięknie. Klimat Agro Pustelnika był niezwykły. Stare meble, skrzypiąca podłoga, zasłony w oknach – w zasadzie wszystko na co spojrzeliśmy pozwalało nam się zainspirować i jeszcze bardziej wczuć w daną chwilę.

Patrycja to przepiękna kobieta, której uroda łączy słodką dziewczęcość z niezwykłą zmysłowością. Mariusz z kolei jest jak rycerz na białym koniu – to prawdziwy mężczyzna z klasą, o czarującym uśmiechu. Oboje zachowywali się tak jakby w danej chwili na świecie nie było nikogo poza nimi. 

Paula z InglotWeddings wraz z dziewczynami AnkiFlorystyka postarały się o każdy detal – wspaniałą scenerię (swoją drogą – Agro Pustelnik to idealne miejsce na ślub boho we Wrocławiu i okolicach!), którą uzupełniły piękne stroje z ciekawymi dodatkami.

Kreację Patrycji, romantyczną, delikatną i lekką, od Atelier Tessorossi, świetnie uzupełniły wysokie, ciężkie buty w oficerskim stylu. Z kolei wzór i kolor garnituru od Mariusza, a także mucha zamiast krawata, świetnie podbijały sielski klimat. Zrobiliśmy mnóstwo pięknych, a przy tym oryginalnych zdjęć. Ich boho-rustykalna ceremonia ślubna pełna była energii płynącej zarówno z nich – z ciał, gestów, uśmiechów (których było co niemiara!), jak i z okolic – z dziewiczej, jeszcze uśpionej, ale pobudzanej miłością przyrody.

Personalizowane przysięgi małżeńskie – moc wzruszeń!

Śluby plenerowe są szalenie romantyczne, a ten zimowy ślub był dosłownie jak z bajki. Nie będziemy czarować – dawno żadna uroczystość nie dostarczyła nam tylu wzruszeń! Patrycja i Mariusz zdecydowali się bowiem na własne słowa przysięgi małżeńskiej, które całkowicie oczarowały nas i wszystkich gości. To niesamowite, jak piękny jest język Ich miłości! Personalizowana przysięga małżeńska to najwspanialszy prezent, jaki mogą sobie podarować Zakochani. Zdecydowanie zachęcamy do takiej formy – film ze ślubu, na którym nagrana jest własna przysięga małżeńska, to absolutnie wyjątkowa pamiątka! dodatkowo napisane piękną kaligrafią od this or That są czymś co zostanie z małżonkami na długie lata.

Będziemy starali się was przekonać, że właśnie własnoręcznie napisane przysięgi, które możecie wzajemnie odczytać w czasie sesji plenerowej będą miały dla was wyjątkową moc. Pozwolą Wam odkryć w siebie na nowo i poczuć to czuliście na początku waszego związku.

Sesja ślubna w stylu boho Patrycji i Mariusza, jak i cała uroczystość, na długo pozostaną w naszej pamięci. Było naturalnie, romantycznie, a przy tym intymnie. Śluby zimą zdecydowanie mają w sobie to COŚ, jakąś magię, która stapia wszystkie lody!

Pierwszy raz mieliśmy okazję współpracować z wedding plannerami i powiemy wam tak… było mega.

To świetne uczucie, kiedy masz wyluzowaną parę młodą, która wie, że nie musi się przejmować niczym, bo wszystko co trzeba załatwi właśnie koordynator.  Zdecydowanie polecamy takie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie macie głowy do przygotowań a chcecie się skupić wyłącznie na wyjątkowości dnia ślubu, ogarnie za was wszystko Paula z InglotWeddings

ślub w stylu boho