Magda & Wojtek – rustykalny ślub i sesja

To był jeden z najpiękniejszych ślubów na jakich pracowaliśmy. Osobiście uważamy, że czekaliśmy na ten dzień od momentu, kiedy się poznaliśmy Magdę & Wojtka a to w ogóle długa historia. Jedno jest pewne na ślubach znajomym można znaleźć miłość swojego życia – także uważajcie 🙂

Magda i Wojtek osobiście zajęli się dekoracją sali, dopracowaniem każdego szczegółu, by każda rzecz pasowała do siebie.   Wyszło mega! Wszystko zgrane w najmniejszym szczególe.

Kwiaty we włosach, przepiękny bukiet ślubny, dekoracja. Lnianie wstążki i białe akcenty dodawały delikatności.

Jednak to wszystko nic bo najważniejsze jak zawsze były piękne emocje i rodzinne ciepło a tego nie brakowało. Tato prowadzący do ołtarza Magdę był wzruszony za to możemy ręczyć.

Dawno nie spędziliśmy tak cudownej weselnej nocy, pełnej energii i spontaniczności na parkiecie. W trakcie ślubu udało nam się na chwilę wyskoczyć nad jeziorko żeby zdążyć przed zachodem słońca. Ten moment był chyba potrzebny bo zarówno Magda jak i Wojtek mogli złapać odrobinę oddechu.

Z kolei na sesję poślubną we czwórkę wybraliśmy się w okolicę góry Ślęża i wiecie co? było super! uwielbiamy kiedy nasze pary mają taką moc do pracy. Właśnie wtedy chcemy dać z siebie 200% i wykorzystać każdą sekundę. My bawiliśmy się świetnie i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Mamy nadzieję, że i Wam ten materiał przypadnie do gustu.