Sesja plenerowa w Zamek Moszna

Co to był za ślub! Kiedy poznaliśmy Olę i Mateusza, uderzyło nas to, jak  idealnie są do siebie dopasowani. Ona zachwyciła nas swoją klasyczną urodą, On z kolei urzekł niesamowicie serdecznym uśmiechem. Ciemnowłosa piękność i blond dżentelmen od razu wydali nam się idealnymi partnerami do współpracy. Wiedzieliśmy, że fotorelacja ze ślubu z Ich udziałem będzie czymś wyjątkowym!

Fotografia ślubna i film ze ślubu: wspomnienia od pierwszych chwil

Ola i Mateusz nie chcieli tracić ani chwili. Zależało Im na tym, by zarówno zdjęcia ślubne, jak i film ze ślubu zaczęły się już od przygotowań. To nas bardzo ucieszyło – Ola przygotowywała się w rodzinnym domu, którego wystrój pięknie podkreślał charakter chwili. Towarzyszyli Jej też bliscy – to były momenty pełne radości i wzruszeń, które udało nam się uwiecznić na pięknych fotografiach ślubnych. Młoda Para wyglądała przepięknie, niezwykle szykownie i elegancko, a zarazem swoboda, radość i emocje, które dało się od Nich wyczuć, nastrajały niezwykle pozytywną energią!

Za atmosferę na parkiecie odpowiadał nasz dobry znajomy – Volumen Agency, cieszymy się, że Ola i Mateusz skorzystali z naszej rady i podjęli współpracę z Bartkiem, którego umieściliśmy w naszym rankingu TOP 5 Najlepszych DJ na Wasze wesele. Myślimy, że nie pożałowali tego, że w tak ważnej kwestii zdali się właśnie na nas.

Zarówno na filmie, jak i zdjęciach ze ślubu, widać ogniki, które tańczyły w Ich oczach, kiedy na siebie patrzeli. Oj tak, miłość była wszędzie!

Zabawa weselna bardzo nas zaskoczyła, choć wiedzieliśmy, że goście dopiszą – bliscy Oli i Mateusza bawili się doskonale. Co ciekawe, od razu zniknęła gdzieś powaga i zachowawczość, a do głosu doszła nieopanowana radość, szczęście, spontaniczność! Nie było chwili na oddech, nogi aż same rwały się do tańca. Wyszedł z tego fantastyczny reportaż ślubny, przy którym nie sposób się nie uśmiechnąć! A na koniec – szczyt romantyzmu. Ciemność, zimne ognie… w przeszklonych oczach wszystkich zebranych odbijała się miłość Oli i Mateusza. Niezwykła chwila!

Plenerowa sesja ślubna: zamek Moszna

Trudno o lepszą scenerię na sesję ślubną Oli i Mateusza niż zamek Moszna. Klimat tego miejsca wspaniale podkreślił Ich kreacje. Pogoda była wspaniała, światło idealne, a Oni tacy zakochani! Wiedzieliśmy, że zdjęcia ślubne wyjdą doskonałe, a i krótka filmowa relacja ze ślubu zdecydowanie się udała. Szczególnie końcowy kadr!

To był dla nas dzień pełen momentów, ulotnych chwil i niezwykłych kadrów. A przy tym i wyśmienitej zabawy! Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz powrócimy w malownicze zakątki zamku Moszna, by stworzyć cudowne zdjęcia i film ślubny dla kolejnej Młodej Pary. 

Zamek Moszna