RUSTYKALNY ŚLUB I SESJA

To był jeden z najpiękniejszych ślubów, na jakich mieliśmy zaszczyt pracować! A pracowaliśmy na wielu ślubach. Osobiście uważamy, że czekaliśmy na ten dzień od momentu, kiedy tylko poznaliśmy Magdę i Wojtka, a to w ogóle długa historia, która ma dla nas wyjątkowe znaczenie. Miłość bywa nieprzewidywalna! Bądź co bądź – filmowanie i fotografowanie wesela Magdy i Wojtka było dla nas wspaniałym i wyjątkowym przeżyciem. Zapraszamy Was do obejrzenia tej wspaniałej historii.

Fotoreportaż ślubny: rustykalni, młodzi, zdolni, zakochani!

Magda i Wojtek są tak uroczą i energetyczną parą, że nie sposób ich nie polubić. Jej żywiołowość i niezwykła dziewczęcość są inspirujące, z kolei Jego poczucie humoru naprawdę potrafi rozładować każde napięcie. Oboje są po prostu piękni

Oboje nasi prywatni przyjaciele, to ludzie z temperamentem, którzy są wulkanem pozytywnych emocji i szczęścia! Na sesji ślubnej stworzyli energetyczny i elektryzujący nastrój, który odbił się na efekcie naszej wspólnej pracy zdjęć ślubnych.

Zapraszamy do bardzo leśnej scenerii pleneru ślubnego, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Okazali się także niezwykle kreatywni! Osobiście, własnymi rękoma zajęli się dekoracją sali weselnej. Dopracowali każdy szczegół według własnej wizji i stworzyli wręcz idealne warunki dla fotografa i kamerzysty ślubnego. Wszystko było zrobione ze smakiem i gustem, idealnie zgrane, dobrane, ustawione. Zrobili na nas ogromne wrażenie! Do dziś czujemy zapach drewna, które Wojtek własnoręcznie ciął, po to by wspólnie z Magdą przygotować winietki na stoły dla gości.

Magda miała piękną suknię i kwiatowy wianek we włosach, który nadał  kreacji lekkości i wspaniale współgrał z Jej charakterem. Widząc tak ubraną Pannę Młodą nie mogliśmy postąpić inaczej tylko wyrwaliśmy ją by przygotowania fotografować w pięknym majowym ogrodzie.

Wojtek z kolei urzekł nas swoją ciekawą muchą! Wyglądał bardzo elegancko. Przepiękny bukiet ślubny, dekoracje, lniane wstążki i białe akcenty… to tworzyło naprawdę wyjątkową oprawę.

Ale tym, co nas najbardziej oczarowało, była niezwykła atmosfera. Od rodziny i przyjaciół Pary Młodej biła niezwykła energia i ciepło, które było widać na każdym kroku. Uwieczniliśmy je także na filmie ślubnym! To było bardzo przyjacielskie, przesympatyczne wesele, pełne wspaniałych emocji. Zabawa była niezwykle udana, spontaniczna, wspaniała! I goście, i Para Młoda, wydawali się być naprawdę szczęśliwi – przepełnienie miłością, radością i wzajemną sympatią. Cóż, prawdziwe WESELE – wszyscy się po prostu weselili!

Także ceremonia zaślubin była wyjątkowa. Wykonaliśmy setki cudownych zdjęć ślubnych!

Tato prowadzący do ołtarza Magdę był naprawdę wzruszony, co również udało nam się uwiecznić. Nam też zresztą udzieliło się wzruszenie.

Magda i Wojtek. Oni są tacy zakochani! W trakcie wesela na chwilkę wyskoczyliśmy nad pobliskie jeziorko, żeby zdążyć przed zachodem słońca. Magda i Wojtek mogli złapać odrobinę oddechu, a my złapać w kadr wyjątkowość chwili i stworzyć kilka naprawdę przepięknych ślubnych fotografii.

Rustykalny ślub i sesja: magicznie i romantycznie w okolicach Ślęży

Magda i Wojtek zdecydowali się na plenerową sesję poślubną kilka dni po ceremonii. Wybraliśmy się w okolicę góry Ślęża. Miało być naturalnie, rustykalnie, trochę dziko i swobodnie. I tak właśnie było! Lekka, prosta fryzura Magdy, inna niż ślubna, nadal idealnie pasowała do kreacji. Oboje byli też zupełnie wyluzowani – zniknął weselny stresik, nie było też pośpiechu, za to nadal rządziły cudowne  emocje. Było doskonale! Magda i Wojtek byli spontaniczni, radośni, chętni do współpracy, do tego stopnia, że Pan Młody nosił swoją żonę na rękach. Śmiało można powiedzieć, że sesja ślubna dla nas wszystkich była naprawdę świetną zabawą! efektem czego były świetne zdjęcia backstage’owe.

Aż chciało się dać przy nich 200%, wykorzystać każdą sekundę, by stworzyć dla tej wyjątkowej Pary coś naprawdę pięknego. 

Kamerowanie i fotografowanie wesela Magdy i Wojtka było dla nas cudownym doświadczeniem. Nasze portfolio wzbogaciło się nie tylko o piękne zdjęcia ślubne, ale i wspaniałe emocje, którymi z chęcią będziemy się dzielić podczas kolejnych projektów.