TOP 5 najlepszych DJ na Wasze wesele

DJ na wesele – kogo wybrać? Aby ułatwić Wam trudny wybór dj-a na wesele poniżej przedstawiamy 5 najlepszych dj-ów z jakimi my jak MM Studio Mazurkiewicz mieliśmy przyjemność pracować w czasie naszych realizacji zarówno jako filmowcy ślubni jak i fotografowie.

 

Od razu chcemy zaznaczyć, zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszym kraju jest mnóstwo świetnych konferansjerów i dj-ów. My jednak postanowiliśmy przedstawić Wam tych, z którymi my pracowaliśmy i którzy naszym zdaniem swoją pasją do muzyki, zaangażowaniem, pomysłowością i przede wszystkim świetnym kontaktem z gośćmi, zawsze kiedy się spotykamy gwarantują nam mega materiał z wesela.  Z góry przepraszamy ktoś przez brak miejsca w naszym zestawieniu poczuł się urażony. Mamy nadzieję, że listę będziemy systematycznie powiększać.

 

Kiepska muzyka na weselu zepsuje nawet najlepiej zaplanowaną imprezę. Dlatego zanim wybierzesz wodzireja na swoje wesele, musisz dobrze go poznać. Poniżej prezentujemy nasz ranking mamy nadzieje, że dzięki niemu wybierzesz idealnego DJ-a na swoje wesele i wspólnie będziemy się doskonale bawić

 

Gotowi? No to lecimy!

1. DJ Soundspace – Łukasz Pawnuk

Z Łukaszem pracowaliśmy już na kilku imprezach. Efekt zawsze ten sam, mnóstwo dobrego materiału i brak obawy, która czasem się pojawia: „jak my to poskładamy”.

Pozytywny facet, który czerpie energię z parkietu. Im więcej ludzi i uśmiechów tym lepsza zabawa.

Z naszej perspektywy bardzo ważne jest to żeby być informowanym jaki będzie przebieg wesela.  Na cały harmonogram jego pracy ma wpływ Para Młoda, plan wesela może być i często jest na bieżąco aktualizowany. Nam osobiście najbardziej podoba się brak sztywnych schematów, które posiada bardzo wielu dj-ów.

Łukasz jako DJ Soundspace ma w swojej ofercie bardzo dużo ciekawych opcji dla par. Zaczynając od Urban Wedding, gdzie pewnie ku rozpaczy jednych a radości drugich nie ma piosenek disco-polo, poprzez wesela glamour na mega alternatywnych ślubach kończąc.

Na plus przemawia również fakt, że DJ Soundspace oferuje nam możliwość poprowadzenia imprezy w językach takich jak: angielski, włoski, niemiecki czy francuski co jest mega ważnie jeśli Wasz partner/partnerka pochodzi z zagranicy lub macie gości nie znających języka polskiego.

Kwestie technicznie pozostawiamy, chcemy tylko powiedzieć, że sprzęt jakim dysponuje Łukasz: światło, dźwięk – robi świetne wrażenie i nam jako wykonawcą odpowiedzialnym za film i fotografię ślubną bardzo uatrakcyjnia obrazek.

A jak wygląda impreza w wykonaniu DJ Soundspace? a no właśnie tak!

2. DJ Jegomość – Krzysztof Krzemiński

O Krzyśku w branży ślubnej słyszał już chyba prawie każdy, a jeśli nie słyszał to z pewnością usłyszy. Człowiek legenda i jego miejsce w naszym zestawieniu nikogo nie powinno dziwić.

Co takiego jest w Jegomościu, że musieliśmy o nim napisać? Od czego by tu zacząć?

Konferansjer, który nie stoi biernie za konsoletą, facet, który swoimi stylizacjami mógłby zawstydzić tuzy modowego blogowania. Długa broda, kolorowe marynarki i kapelusze to jego znak rozpoznawczy.

Niemal każdy element jego sprzętu składa się w mega alternatywną i fajną dla oka całość. Nie znoszący nudy i sztampy dj, który chyba jako jeden z nielicznych może powiedzieć, że do niego trafiają pary młode z najciekawszymi pomysłami na swój ślub.

DJ Jegomość na swojej stronie ma zamieszczoną między innymi swoją ulubioną playlistę dzięki czemu od razu możecie usłyszeć co mu w duszy gra. Podobnie jak w przypadku Łukasza, Krzysiek prowadzi również wesela zagraniczne.

Reasumując – mega kolorowy facet, z ogromnymi pomysłami, który jest w stanie rozruszać parkiet od początku do końca.

Aaaaa i oczepiny ma na poziomie 😉

Zobaczcie jak wygląda impreza u DJ Jegomościa w naszym ujęciu

3. Volumen Agency – Bartosz Nowaczek

Absolutnie jesteśmy przekonani, że w sezonie ślubny 2019 Volumen Agency sprezentował nam możliwość nagrania i sfotografowania jednych z najbardziej energetycznych ujęć z zabawy weselnej.

Jak sam o twierdzi za konsolą może stać każdy, ważne jest jednak żeby Wasz wybrany DJ umiejętnie poprowadził imprezę. Co jak co ale Bartek robi to znakomicie.

Faktem jest, że widzieliśmy się raz przy okazji ślubu Mai & Kacpra, który organizowali w restauracji Biesiadny Dwór, jednak mimo to od tamtej pory jesteśmy wiernymi fanami sposobu prowadzenia imprezy przez tego człowieka.

Pełna zajawka, niewyczerpane pokłady energii, które przekładają się na taniec wspólnie z gośćmi weselnymi. Bardzo spodobała nam się wizualna strona jaką zagwarantował nam Bartek. Mnóstwo fajnego światła, które pięknie budowało klimat imprezy  i ciężki dym bardzo ułatwiło nam tworzenie filmu i zdjęć. Z tego co wiemy w Volumen Agency jest dużo ciekawych usług takich jak selfie lustro i inne atrakcje – koniecznie sprawdźcie.

Salę opuszczaliśmy o 1.30 w nocy – parkiet był pełny… o 5.30 nadal 😉 ale to już wiemy z relacji

4. Takich Dwóch

Na tych dwóch gości trafiliśmy jakiś czas temu. Pierwsze wrażenie? o kurde kolesie we frakach! Zaczyna się zabawa i już wiemy, że będzie ostro.

Ogrom stylizacji, przebieranek, zabaw integracyjnych tego możecie się spodziewać po Takich Dwóch czasem aż żal było stać z aparatem kiedy chłopaki zaczynali integrować parkiet.

Rzućcie okiem na to jak wyglądała ich praca na ślubie Oli & Grześka

5. Dance Party DJs

O tym jakie imprezy kręcą Piotrek i Zbyszek można pisać długo. Żeby nie tworzyć poematów skupimy się na konkretach 🙂

Obaj mają ogromnie dużo pomysłów na rozgrzewanie parkietu. U chłopaków jak w filmach Hitchcocka najpierw jest trzęsienie ziemi a później … jest jeszcze bardziej wybuchowo.

Zawsze pracując z chłopakami mam wrażenie, że przyciągają oni mega pozytywne pary, takie które traktują wesele jak najlepszą dyskotekę świata. Na ich odbiór jako jednych z najlepszych fachowców z jakimi mieliśmy przyjemność pracować z pewnością wpływa oświetlenie, które jak już podkreślaliśmy jest dla nas ogromnie ważne.

Dodatkowo Dance Party DJs dają przykład jak należy się bawić i śpiewać dzięki czemu parkiet nawet na moment nie jest pusty. Żeby nie pisać tylko o tym jak podkręcają atmosferę to warto wspomnieć o tym, że kiedy trzeba Piotrek i Zbyszek nie zapominają o tym, że ślub i wesele to przede wszystkim i wielkie uczucia stąd też dla tych bardziej romantycznych par zawsze znajdzie się taniec ze świecami. Reasumując chłopaki z Dance Party DJs robią mega fajną robotę i bardzo ich polecamy a jak pracują to możecie zobaczyć poniżej

Czas na podsumowanie

Wiemy, że świetnych fachowców od muzyki jest ogrom, mamy jednak nadzieję, że jeśli jesteście na etapie poszukiwania obsługi muzycznej na swój ślub to nasze rekomendacje choć trochę Wam pomogą. Być może dzięki temu poradnikowi będziemy mogli się znów spotkać 🙂

wyłączone komentarze