Romantyczny ślub

Tego dnia wszystko było piękne! Pogoda wymarzona, miejsce wesela idealnie dobrane, goście, o jakich marzy każda Para Młoda. No i Oni – Sandra i Grzegorz, wpatrzeni w siebie jak w obrazki! Wiedzieliśmy, że praca nad zdjęciami i filmem ślubnym z Ich najważniejszego dnia będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. O tym jak przygotować się do ślubu pisaliśmy tutaj. Sandra jak przystało na ambitną Pannę Młodą zastosowała się do naszych rad w 100% – efekty naszej współpracy możecie podziwiać poniżej.

Romantyczny ślub Hotel Markus

Tym, co nas urzekło, był fakt, że zarówno Sandra, jak i Grzegorz mieli wokół siebie mnóstwo życzliwych osób, które naprawdę cieszyły się Ich szczęściem! Z radością podglądaliśmy Ich przed ceremonią, w atmosferze pełnej radości. Udało nam się zrobić migawki niczym z amerykańskiego filmu. Piękna Panna Młoda, w otoczeniu równie pięknych przyjaciółek, z elegancją i klasą przygotowuje się do przeistoczenia w księżniczkę, z kolei roześmiany Pan Młody wraz z towarzyszami tryska niesamowitą energią i optymizmem. Dobrali się idealnie – piękni, szczęśliwi, kochani i kochający! Udało nam się zrobić fantastyczne zdjęcia ślubne, a i film ze ślubu ma wiele smaczków, które pokazują, jak piękne relacje łączą rodzinę i przyjaciół Sandy i Grzesia!

Bylibyśmy ignorantami gdybyśmy nie wspomnieli o świetnym DJ z którym mieliśmy okazję pracować.

Konferansjer, dj, wodzirej – człowiek wielu talentów. Spotkaliśmy się po raz pierwszy i jedno wiemy – DJ Tomsky to jest gość! bardzo kontaktowy i uprzejmy – mimo stosunkowej niewielkiej ilości gości zapewnił nam na parkiecie taki szał, że nam jedynie pozostało to tylko uwiecznić. Z naszej strony gorąco go polecamy!

Wyglądali obłędnie! Suknia Sandry była niczym z bajki, niezwykle szykowna, a delikatny koloru garnituru Grzegorza pięknie ją uzupełniał. Zaślubiny były pełne wzruszeń, z kolei zabawa wesela… przednia! Goście szaleli na parkiecie Hotelu Markus i było widać, że doskonale czuli się w swoim towarzystwie. Na koniec sprawili Sandrze i Grzegorzowi piękną niespodziankę. Pod osłoną nocy zapalili zimne ognie – oj, w niejednym oku zakręciła się łezka! Wyszedł z tego piękny, przepełniony romantyzmem, ale i pozytywną energią, wspaniały ślubny reportaż.

Plenerowa sesja ślubna – prostota i elegancja

Sandra i Grzegorz zdecydowali się na sesję plenerową w obrębie hotelu Markus, w którym odbywało się wesele. Trudno się dziwić – otoczenie było piękne, pełne soczystej zieleni, pogoda dopisała, a Oni wyglądali po prostu idealnie! Miało być lekko, romantyczne i klasycznie. I tak właśnie się udało! Doskonałe światło pozwoliło nam stworzyć niezwykle eleganckie ujęcia. Spędziliśmy wspólnie wspaniałe chwile, a fotografie ślubne wyszły naprawdę piękne, tak samo, jak piękne jest to, co łączy Sandrę i Grzegorza.

Cieszymy się, że oboje postanowili nam zaufać i zdecydowali się by to właśnie nasz duet uwiecznił ich ślub. Być może już na długo staniemy się jako cisi obserwatorzy, częścią ich pięknej wspólnej historii. Kochamy to co robimy i cieszmy się, że mogliśmy poznać tę dwójkę, co więcej Sandra okazała się pasjonatką kulinarną i jest dla nas wielką inspiracją, jej cudowności możecie obejrzeć przechodząc na jej instagram – koniecznie sprawdźcie!

Was kochani tradycyjnie zachęcamy do obejrzenia innych pięknych reportaży i naszego portfolio właśnie tutaj.

Muzyka: DJ Tomski Tomasz Słupski

romantyczny ślub
Romantyczny ślub