Piękny ślub w Szlachecki Dwór Pobiednik

Ślub Szlachecki Dwór Pobiednik odbył się w piękny, gorący czerwcowy dzień. Było to wydarzenie które zapadło w pamięć wszystkim uczestnikom na długo. A w szczególności nam bo bardzo przypominało nam atmosferę genialnego ślubu, który tworzyliśmy w Hiszpanii, a który możecie zobaczyć TUTAJ.

W dniu ślubu po raz pierwszy na żywo zobaczyliśmy naszą parę młodą: Olę & Kubę. Momentalnie złapaliśmy z nimi fantastyczny kontakt. Dzięki ich i naszej komunikatywności udało stworzyć przepiękny materiał, którego efekty możecie oglądać poniżej.

Spektakularny wystrój i genialny klimat

Gdy tylko przekroczyliśmy progi tego pięknego miejsca, zostaliśmy przywitani przez elegancką i przytulną atmosferę. Klimatyczne wnętrza, dekoracje pełne smaku i szyku, Wszystko to, a także doskonała muzyka sprawiły, że poczuliśmy się jakbyśmy zostali przeniesieni na totalnie różniące się od polskich wesel najpiękniejsze śluby za granicą.

Nasze oczy natychmiast zwróciły się ku olśniewającej sali z piękną przeszkloną ścianką działową, gdzie odbywała się główna część przyjęcia.

Stół weselny, którego białe obrusy i kwiatowe dekoracje, o które zadbały wspaniałe dziewczyny firmy Habazie korespondowały z kolorystyką wnętrza. Dwór rozbrzmiewał gwarem i śmiechem. Na stołach stały udekorowane talerze z przepysznymi daniami i przysmakami. Owoce, ciasta i tort weselny, a także czekoladowa fontanna zachęcały do słodkich ekscesów.

Goście weselni wpadali w zachwyt nie tylko z powodu pyszności serwowanych potraw, ale także wspaniałej zabawy. Grupa DJ-ska, która występowała na scenie, nie pozwalały na nudę ani przez chwilę. Muzyka, od największych przebojów po regionalne melodie, sprawiła, że na parkiecie królowała radość i dobra energia.

Fantastyczna muzyka na sali Szlachecki Dwór Pobiednik

Z niecierpliwością czekaliśmy na późniejsze godziny, kiedy to na podwórzu czekały na nas atrakcje. Wykonaliśmy piękne ujęcia z zimnymi ogniami. Goście weselni, którzy nie kryli zachwytu nad piękną i zróżnicowaną aranżacją, bawili się wyśmienicie. Od początku wieczoru na scenie chłopaki z FunkyWeddings prezentowali bogaty repertuar i fantastyczne brzmienie saksofonu od największych przebojów po regionalne melodie, co sprawiało, że na parkiecie królowała radość i dobra energia.

Atmosfera na weselu była tak gorąca, że niemal unosiła się w powietrzu. Młoda para, w eleganckich strojach, trzymała się za ręce i uśmiechała się do siebie, nie kryjąc swojego szczęścia. także liczne konkursy i zabawy, wypełniły nam czas do późnej nocy. Wszyscy goście bawili się znakomicie, a wspomnienia z tego wyjątkowego wesela w Szlachecki Dwór Pobiednik dzięki zdjęciom i filmowi pozostaną na zawsze.

Jeśli również marzycie o pięknym uwiecznieniu waszego ślubu napiszcie do nas