Sesja ślubna w Wenecji

Każdy ma swoje marzenia – prawda?. Naszym marzeniem z cyklu tych do zrealizowania była sesja ślubna w Wenecji. W tym romantycznym i malowniczym mieście na wodzie tworzenie niesamowitych historii miłosnych zdaje się niemal dziecinnie proste. Włochy były kolejnym krajem na naszej weselnej mapie – nasze poprzednie wojaże możecie oglądać TUTAJ

Jak to się stało, że wylądowaliśmy we Włoszech?

Zacznijmy od początku. Mieliśmy niesłychaną frajdę pracować na pięknym ślubie Klaudii i Seweryna, którzy zaprosili nas do Częstochowy. W praktyce widzieliśmy się kilka razy, bo nasi bohaterowie byli gośćmi na kilku weselach, które realizowaliśmy dla ich przyjaciół. Jednak pierwsze spotkanie jak to zwykle bywa w naszym przypadku nastąpiło dopiero na ślubie. I co? i  wtedy nas poraziło bo Klaudia i Seweryn swoim ubiorem, lekkością zachowania i swobodą obudzili w nas totalnie włoski klimat. Wyglądali jak żywcem wyjęci z filmów Federico Felliniego.

Sama uroczystość i zabawa weselna odbywała się w okolicach Częstochowy. Dodamy tylko, że mega zachwyciła nas dekoracja kwiatowa wykonana przez BIAŁA PROWINCJA

Jako, że mieliśmy w planach sesję to nasza propozycja dla Klaudii i Seweryna mogła być tylko jedna – LECIMY DO WŁOCH!

Bez chwili zastanowienia padło krótkie – LECIMY! poprosiliśmy ich również by korzystając z czasu jaki został do wylotu, napisali do siebie listy, które przeczytają sobie na miejscu. Tydzień później lądowaliśmy na lotnisku w Treviso i tak rozpoczęła się nasza włoska przygoda.

Sesja ślubna w Wenecji – wskazówki

A teraz kilka wskazówek kiedy i gdzie najlepiej wybrać się na sesję w Wenecji

Najlepszy czas na sesję fotograficzną w Wenecji to oczywiście ranek lub wieczór, gdy miasto jest spokojniejsze i ciche, a światło tworzy magiczną atmosferę. Tak właśnie zrobiliśmy my – w dniu sesji pracowaliśmy z Klaudią i Sewerynem do późnych godzin wieczornych a z samego rana (3.40!) wyciągnęliśmy ich na Plac św. Marka by mogli w intymnej atmosferze przeczytać swoje listy.

Jednym z najpiękniejszych miejsc w Wenecji jest most Rialto, który oferuje wspaniałe widoki na Kanał Wielki i wiele kolorowych budynków. Inne popularne miejsca to Plac św. Marka z jego piękną architekturą, Pałac Dożów, Most Westchnień, a także urocze zaułki i kanały, które można odkryć w czasie spaceru po mieście.

Jeśli chcecie mieć wyjątkowe zdjęcia, możecie zdecydować się na sesję na łodzi gondolowej, która jest nie tylko romantyczna, ale również daje możliwość zobaczenia miasta z innej perspektywy. Z pewnością zostanie to niezapomniane doświadczenie.

Podsumowując, sesja fotograficzna w Wenecji to wspaniała okazja do uwiecznienia piękna tego magicznego miasta i stworzenia niezapomnianych wspomnień. Nie wahajcie się zarezerwować sesji i pozwólcie sobie na spełnienie marzeń o wyjątkowych ujęciach w Wenecji.